Služby‎ > ‎

Personálny leasing Android vývojárov

Komu je služba určená?

Väčším IT firmám, ktoré majú interných java vývojárov a hľadajú rýchly a efektívny spôsob ako transformovať interné zdroje na vývoj Android aplikácií a kumulovať ďalšie know-how v rámci firmy.

Know-how delivered

Máte tím interných java vývojárov a chcete rozšíriť ich znalosti o vývoj mobilných aplikácií pre Android a rozšíriť tak portfólio svojich služieb? Potom je pre vás určená služba Personálny leasing Senior Android vývojárov.

Máme k dispozícií špičkových vývojárov s viac ako 3 ročnými skúsenosťami vývoja na mobilnej platforme Android. Krátkodobo vieme do vášho týmu obsadiť skúsených Senior Android vývojárov, ktorí vám ukážu ako vyvíjať mobilné aplikácie pre Android a vaši interní vývojári budú rapídne napredovať a rýchlejšie pochopia filozofiu s akou pracuje mobilná platforma Android.

V prípade že hľadáte špičkových Senior Android vývojárov na krátkodobé projekty, kontaktuje nás a radi s vami dohodneme podmienky spolupráce. Alebo nechajte kompletne vývoj Android aplikácií na nás a outsourcujte ho k nám.